Przedstawicielstwo w Polsce
   Start      Start      O nas
Słowem wstępu.
For Direct S.R.L. to spółka finansowa z siedzibą w Santo Domingo na Dominikanie. Jesteśmy ściśle zintegrowani z systemem bankowym Direct Bank LTD, który posiada licencję międzynarodową, a swoją siedzibę ma w Fomboni w Republice Mwali (Moheli) w Unii Komorów.

Integracja tych dwóch instytucji, ze strony For.Direct, obejmuje działania promocyjne i marketingowe, a ze strony banku partnerskiego, rozliczeniowe i finansowe.

Dostęp, założenie rachunku i również rozpoczęcie współpracy marketingowej, możliwy jest tylko i wyłącznie poprzez osobę rekomendującą, która już jest zarejestrowanym klientem banku partnerskiego i partnerem For.Direct.


Czym różnimy się od powszechnych instytucji finansowych w Europie?

Zabezpieczamy i gwarantujemy nienaruszalność środków finansowych zgromadzonych na rachunkach osobistych.

Dajemy możliwość osiągania wysokich zysków.

Udostępniamy możliwość podjęcia współpracy marketingowej, również w systemie wielopoziomowym z budowaniem dochodu pasywnego.

więcej...

Nasza misja
Największym bogactwem człowieka są jego marzenia i wysiłki aby zapewnić szczęście sobie i swoim ukochanym.

W For.Direct wierzymy, że każda osoba ma w sobie ukryte niewyobrażalne ilości energii i pomysłów, aby to osiągnąć. Niektóre z tych pomysłów rzeczywiście są w stanie zmienić świat na lepsze.

Nie zawsze okoliczności pozwalają na ich wprowadzenie.

Z tego względu w For.Direct wyznaczyliśmy sobie zadanie, aby pomóc możliwie jak największej liczbie naszych klientów przezwyciężyć przeciwności i przeszkody różnego rodzaju i pozwolić im w pełni rozwinąć swoją kreatywność, oraz dać upust ogromnej sile i energii które każdy ma w sobie.

Celem For.Direct, jego partnerów i współpracowników, jest wspieranie wszelkich starań naszych klientów w  budowaniu lepszego, przyjaznego świata. 

Mamy świadomość że tylko takie kreowanie nowego świata ma sens.