Czym różnimy się od innych

Czym różnimy się od powszechnych instytucji finansowych w Europie?

Odpowiedź na to pytanie można przedstawić w trzech punktach mówiących o korzyściach jakie może przynieść zainteresowanie się For.Direct / Direct Bank LTD.

1. Zabezpieczenie i gwarancja nienaruszalności środków finansowych gromadzonych na rachunkach.

Zabezpieczenie i gwarancję daje Centralny Bank Dominikany i to dokładnie na 100% złożonych depozytów, a nie tylko na jakąś określoną część.

To pierwsze porównanie z instytucjami finansowymi w Europie, które w najlepszym wypadku dają gwarancję na 100.000 Euro w przypadku funduszu bankowego i 30.000 Euro w przypadku funduszu ubezpieczeniowego.

Ta gwarancja możliwa jest między innymi dlatego, że chociaż to partnerski bank komercyjny, to swoją politykę prowadzi w sposób bardzo konserwatywny przy 100% rezerwie cząstkowej.

Poza tym zabezpieczenie i nienaruszalność finansów obejmuje brak ingerencji w rachunki bankowe Direct Bank LTD ze strony jakiegokolwiek podmiotu, z wyłączeniem jedynie podejrzenia o pranie pieniędzy, lub podejrzenia o dokonanie (lub próbę dokonania) przestępstwa finansowego. W takim wypadku rachunki są blokowane i prowadzone jest postępowanie wyjaśniające.

– Kto może skorzystać z takich warunków?

  • W większości będą tym zainteresowani wszyscy, którym banki europejskie poblokowały konta, których rachunki zajął komornik, lub inna instytucja.
  • W następnej kolejności skorzystać z tego mogą firmy, które prowadzą rozliczenia po całym świecie. Rozliczanie w DB LTD jest globalne i natychmiastowe.
  • Kolejna grupa to firmy marketingowe prowadzące swoje działalności w formie rozliczeń  wielopoziomowych. Direct Bank LTD został również po to stworzony.

2. Możliwość generowania wysokich zysków.

Połączenie, czy raczej bezpośrednia integracja DB LTD z For.Direct umożliwiają nam, Europejczykom, jako klientom tych podmiotów – generowanie zysków znacznie wyższych niż dopuszczalne minimum w Unii Europejskiej.
W zakładce Produkty przejrzysz jakie warunki oferujemy naszym klientom.

– Kto może skorzystać z takich produktów?

Każda z osób fizycznych i prawnych, która spełni warunki do stania się klientem:

  • Bezwarunkowo chęć zgody na stanie się klientem. Taką chęć przynależności definiuje pobranie udziału klienckiego (certyfikat klienta – Bank Share) w odpowiedni sposób i w odpowiednim miejscu.
  • Konieczna jest osoba która zarekomenduje nowego klienta.
  • Konieczne jest wyrażenie zgody na regulamin i warunki uczestnictwa.
  • Spełnienie kolejnych wewnętrznych wymagań uprawnia klienta do skorzystania z TOP OFERTY dla naszych TOP KLIENTÓW (tzw. Aktywny klient – pytaj o termin Aktywny Hurtownik ).

3. Otrzymywanie Bonusów za współpracę.

To kolejne porównanie, tym bardziej że bonusy mogą być otrzymywane poprzez współpracę z tworzenia sieci marketingowej w systemie wielopoziomowym, co jest raczej niemożliwe w powszechnych instytucjach finansowych w Europie.

Ten punkt może być dodatkowym atutem dla wielu firm MLM i Programów Partnerskich. To dodatkowa forma wynagradzania samych firm jak ich klientów co w znacznym stopniu może być elementem decyzyjnym przy wyborze firmy marketingu wielopoziomowego.