Współpraca biznesowa

Jak często jako właściciel firmy, spotykasz się
z niechęcią obsługi branży w jakiej prowadzisz firmę?

Pytanie wyżej, szczególnie skierowane jest do właścicieli firm MLM, PP, Sprzedaży Bezpośredniej, czy do marketingów referencyjnych.

Czy nie jest często tak, że nie możesz rozwinąć swojej działalności poza granice jednego kraju, ze względu na ograniczenia lub niechęć obsługi przez instytucje międzynarodowe?

A jeśli nawet radzisz sobie z tym częstym problemem, to jak spojrzysz na rozliczenia prowizji w przelewach międzynarodowych?
Czy koszty obsługi są zadowalające?

Jest na pewno kilka kolejnych pytań typu szybkość obsługi, gwarancje realizacji transakcji, lub dodatkowe korzyści.

Czy wiesz że według ustawy, Bank w którym masz rachunek firmowy może skonfiskować Twoje pieniądze bez pytania Cię o zgodę?

Czy jesteś przygotowany na wypłaty pracownicze, partnerskie lub inne, w przypadku gdy takie zdarzenie będzie miało miejsce?


For.Direct został stworzony dla firm takich jak Twoja.

Dominacja w branży – marzenie każdej firmy!

„Efekt Domino” i Prawo Murphy’ego. Nie daj się!

Efekt domina to metafora szczególnie w sytuacji gdy coś pójdzie nie tak w wyniku jakiejś drobnej pomyłki lub niedopatrzenia, a wtedy gdy coś może się nie udać, to na pewno się nie uda, delikatnie mówiąc.

Wykorzystuj możliwości, zwiększaj swoją pozycję, łap okazje.
Konkurencja nie śpi i czeka na Twoje potknięcia. Bądź szybszy, zdobądź przewagę.

Opcja dodatkowych korzyści w firmie, szczególnie z punktu widzenia klienta tej firmy, ustawia ją znacznie wyżej w rankingu, w porównaniu z innymi firmami w tej branży.

Nie wahaj się wykorzystać tej okazji. Zdobądź dodatkowe informacje jak klienci Twojej firmy mogą dzięki niej dodatkowo skorzystać przynosząc Ci nowy, całkiem dobrowolny ale stabilny dochód.

Spójrz na to tylko z perspektywy partnera indywidualnego. Czy chciałbyś pracować w firmie, która miałaby szansę skorzystać z nowych możliwości, informując Cię o zupełnie dobrowolnych nowych korzyściach jako współpartner? Czy taka współpraca wzmocniłaby pozytywne relacje z zarządem firmy i jej właścicielami?